Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Darbo internete būdai

 Internetas yra ne tik milžiniška informacijos duomenų bazė, kurioje galime rasti visus atsakymus, jis taip pat gali tapti pragyvenimo šaltiniu. Jei Jus domina, kaip uždirbami pinigai internete, čia rasite atsakymą- populiariausi uždarbio internete būdai.

1.Sukurkite internetinę svetainę arba blog'ą.

Vienas populiariausių internetinio uždarbio būdų yra blogo arba internetinės svetainės sukūrimas, kurie padės Jums gauti pajamų iš patalpintų reklaminių skelbimų arba parduotų prekių ar paslaugų. Apie tai kaip sukurti blog'ą ir tinklalapį galite plačiau paskaityti siulodarba.com skyriuose Kaip sukurti blog'ą ir Internetinės svetainės kūrimo žingsniai pradedantiesiems.

2. Sužinokite apie afilliate marketingą ir pardavimų meną.

Reklamuokite specifinį produktą tikslinei auditorijai ir pasiimkite komisinius, kai jūsų rekomenduotą produktą nupirks klientas. Lietuvoje affiliate marketingas dar nepopuliarus, tačiau jei mokate anglų kalbą, galimybės neribotos. Tai milžiniška ir labai pelninga industrija, turinti be galo platų prekių ir paslaugų spektrą. Pvz., jeigu Jūs domitės sportu ir prižiūrite savo kūną, galite užsidirbti reklamuodami  bei siūlydami mokomąją video medžiagą, knygas, ar kursus. Taisyklingai vykdomas affiliate marketingas yra vienas iš pelningiausių  darbo internete būdų.

3. Išbandykite domainingą.

Tai domenų pirkimo, pardavimo ir vystymo verslas. Užregistruokite domeną, ir parduokite jį. Pirkite domeną  pigiau, parduokite brangiau. Parkuokite domenus, kad jie jums uždirbtų pinigus.

4. Uždirbkite parduodami fotografijas.

Jeigu Jūs mėgstate fotografuoti, turite daug gražių nuotraukų, tai iš to uždirbti yra lengviau nei bet kada. Galite parduoti savo  fotografijas microstock foto svetainėse FotoliaBigstockPhoto, Shuter Stock, Istockphoto . Milijonai žmonių ieško nusipirkti įvairiausių nuotraukų, tiesa konkurencija taip pat nemaža, tačiau užsidirbti papildomų pajamų realu.

5. Uždirbkite peržiūrinėdami reklamas.

Populiarus uždarbio būdas tarp moksleivių ir studentų, nereikalaujantis jokių specifinių žinių bei laiko sąnaudų, paremtas reklamų peržiūra ir referalų radimu.

6. Žaiskite žaidimus internete ir užsidirbkite.

World of Warcraft žaidimas turi dešimtmilijoninę auditoriją. Daugelis žaidėjų pasiryžę atverti savo piniginę, kad galėtų įsigyti aukštesnio lygio herojų arba virtulių WOW pinigų. Jeigu mėgstate ši žaidimą ir puikiai jį perpratote, žaiskite pasauliniuose serveriuose ir užsidirbsite nemažas pajamas.