Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Kaip pasirinkti tinkamą svetainės temą.

 
Prieš pradėdami kurti svetainę, turite sugalvoti temą, kuria ji bus pildoma. Tai gali būti sporto šaka, muzika, ar bet kuri tema, kuri yra įdomi Jums ir bus įdomi svetainės lankytojams. Pasirenkant temą reikėtų vadovautis keliais kriterijais.
Svetainės tema turėtų būti paprasta ganėtinai siaura, dėl kelių priežasčių:
  • Lankytojai. Kai kas nors apsilankys svetainėje, tai turėtų rasti tą informaciją, kurios ieško. Jei lankytojai ieško informacijos apie keliones, tai jie turi matyti tik  informaciją susijusią su kelionėmis, jeigu nori sužinoti apie svorio metimą ir dietą, tai svetainėje turėtų būti pateikta medžiaga susijusi  tik su lieknėjimu ir svorio metimu.
  • Paieškos sistemos sistemos svetainę reitinguoja aukščiau pagal raktažodžius, kai svetainė siūlo daug informacijos. Tai lemia didesnius lankytojų srautus,  o tai reiškia daugiau pinigų.
Pasirenkant temą reikia vadovautis trimis pagrindiniais kriterijais, jei norite, kad svetainė ateityje būtų pelninga. Tai turėtų būti, tema, kuria Jūs aistringai domitės, populiari visuomenėje ir visai neturėti arba turėti mažai konkurencijos.
  • Pomėgis. Pasirinkite temą, kuria labai domitės, nes ateityje rašysite dešimtis straipsnių, todėl praleisite nemažai laiko galvodami apie tai ir ieškodami medžiagos. Nepradėkite plėtoti  kažkokios temos, vien dėl to, kad  norite užsidirbti pinigų, nes rezultatas bus tikrai ne toks, kokio tikitės.
  • Populiarumas. Tema turėtų būti populiari ir įdomi bei aktuali daugeliui žmonių. Jeigu  sukursite puikią svetainę apie kokią nors vabalų rūšį, kažin ar sulauksite daug lankytojų ir turbūt neuždirbsite pinigų.
  • Konkurencija. Kuo mažesnė konkurencija Jūsų svetainei, tuo geriau. Puikus būdas pasitikrinti, ar didelė konkurencija, nueiti i Google.com ir įvesti pagrindinius temos raktažodžius ir paanalizuoti svetaines, kurios rodomos pirmame paieškos puslapyje. Taip pat analizei galite panaudoti Google adwords įrankį.
Svarbiausia, atminkite, nesirinkite temos, vien todėl, kad kiti žmonės ją mėgsta, pasirinkite temą, kurią mėgstate Jūs. Jūsų svetainės tema turi būti Jūsų aistra, hobis, laiko praleidimas, tokia, kurią Jūs puikiai išmanote. Kai išsirinksite svetainės temą, kitas žingsnis- svetainės kūrimas.