Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Uždirbk žaisdamas World of Warcraft

World of Warcraft- virtualus žaidimas, realūs pinigai

Populiarus ir mėgstamas kompiuterinis žaidimas World of Warcraft, Blizzard Entertainment duomenimis, turi apie 11 milijonų žaidėjų internete. Esant tokiai rinkai galima puikiai uždirbti, juolab, kad ir pats žaidimas yra įdomus ir įtraukiantis.

Yra keli būdai, kaip galima uždirbti žaidžiant WOW žaidimą:

"Power Leveling"- tai kliento virtualaus veikėjo lygio kėlimas.Ši paslauga turi labai didelę paklausą, ir kai kurie žaidėjai gali sumokėti iki 500$, kad padėtumėte jiems pakelti lygį. Kiti pasiruošę sumokėti 150$-200$, kad kas nors padėtų pakelti veikėjo lygį nuo 1 iki 50 per trumpą laiko tarpą. Taigi , jei Jūs esate mėgstate World of Warcraft ir esate patyręs žaidėjas, galite užsidirbti nemažai pinigų, mėgaudamasis žaidimu.

Parduoti World of Warcraft žaidėjo sąskaitas (accounts)

Žmonės perka World of Warcraft account’us, norėdami praleisti žemesniuosius žaidimo lygius pradėti žaisti aukštesniuose , gerokai įdomesniuose žaidimo lygiuose. Sukuriate accountą, išvystote jį ir galite parduoti tam skirtose svetainėse-  accounts.net, pvz. 70 lygio account’ą galima parduoti už kainą, sienkiančią net 1200$. Tai labai pelningas uždarbio būdas, jei Jūs esate įgudęs žaidėjas, ir per trumpą laiko tarpą galite pasiekti aukštą lygį.

Parduoti World of Warcraft auksinus (Gold)

Worl of Warcraft valiuta yra vadina auksinais (gold), kuris yra internete yra parduodamas ir perkamas už tikrus pinigus. Vidutinis keitimo kursas yra toks- 100 auksinių kainuoja iki 7$. Žaidime yra daug būdų įsigyti auksinų- retų daiktų pardavimas, pagerindamas profesinius įgūdžius, pardavinėdamas daiktus aukcione. Patyrę žaidėjai sugeba uždirbti apie 200 auksinų per valandą.