Joomla 3.1 Template by iPage Coupon

Žaidimai internete

Uždirbkite žaisdami mėgstamus žaidimus internete

Mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus? O jei žaisdami uždirbtumėte pinigus? Ko daugiau galima norėti, nei darbą suderinti su malonumu. Šiame puslapyje pristatysiu žinomiausius internetinių žaidimų tinklapius, Jų siūlomus žaidimus, bei uždarbio galimybes.

Moola.moola

Tinklapis įkurtas Kanadoje ir skirtas Jungtinių valstijų bei Kanados gyventojams, tačiau prieinamas ir tarptautinei bendruomenei. Nors registruojantis sąskaitą Lietuvos nerodo, ir prašo įvesti pašto indeksą, nenusiminkite, įrašykite bet koki kodą, kadangi apmokėjimai galimi dviem būdais:

  1. Jei Jūs esate Kanados ar JAV gyventoja, Jums gali atsiųsti čekį namus, kitu atveju tai neįmanoma;
  2. Perveda pinigus į Jūsų PayPal sąskaitą( nesvarbu kurioje šalyje gyvenate). Tiesa, norint gauti išmoką, reikia patvirtinti Moola sąskaitą. Susisiekiau su Moola administracija, ir paklausiau, kaip patvirtinti sąskaitą, jei nesu JAV arba Kanados gyventojas, jie mane patikino, kad jau yra kuriama tarptautinė Moola versija ir, kad jau greitai ir tarptautiniai nariai galės patvirtinti saskaitas ir gauti išmokas.

Kaip Moola veikia?

Prisiregistravę žaidėjai gauna vieno cento vertės kreditą nemokamai, ir žaidžia pasirinktą žaidimą. Prieš žaidžiant žaidimą yra parodomas keliolikos sekundžių rėmėjų reklaminis filmukas, kaip jau, turbūt,  supratote, taip Jūs užsidirbate tą kreditą. Žaidimą visada žaidžia  tik 2 asmenys, o Jūsų priešininką parenka kompiuteris, pagal atitikimo kriterijus (statoma suma).  Prieš žaisdamas Jūs darote statymą, jeigu laimite, Jūsų statymas dvigubinamas, jei pralaimite, prarandate statymą. Jeigu  pralošėte visus turimus kreditus, Jums yra suteikiamas 1 cento vertės kreditas ir žaidžiate toliau. Minimali išmoka 10$.

Žaidimai yra labai paprasti, juos žaisti nesudėtinga. Moola siūlo pagrindinius 3 žaidimus:

  • HI/LO- abiems oponentams yra išdalinama 10 kortų- pirma korta būna atversta abiems (visada 2-tukė), reikia atspėti ar kita korta yra aukštesnė ar žemesnė. Kiekvienas dalyvis turi 4 gyvybes- jei neatspėjate, prarandate gyvybę ir vėl pradedate žaidimą  nuo pirmos kortos. Laimi tas, kuris greičiau atverčia visas kortas arba yra nepraradęs visų gyvybių.
  • RO-BUM-BO-FU. Žaidimas keistu pavadinimu, tačiau puikiai žinomas kiekvienam Lietuvos vaikui. Mes jį vadiname žirklėmis, popieriumi, ir šuliniu. Žirklės perkerpa popierių, popierius uždengia šulinį, žirklės įkrenta į šulinį. Žaidžia 2 oponentai, yra šeši raundai, laimėtojas yra tas, kuris laimi daugiau raundų.
  • GOLD RUSH- kiekvienas oponentas gauna po 6 aukso luitus pažymėtus nuo 1 iki 6. Svarstyklių viduryje padedamas aukso luitas (1-6), ir priešininkai turi vieną iš aukso luitų padėti vienoje svarstyklių pusėje. Laimi surinkęs daugiausiai taškų.
Taip pat siūloma ir daugiau kortų žaidimų- Black Jack, pokeris, kauliukai ir kt.
Moola žaidimų svetainė labai populiari Amerikos žemyne, o  2007 metais užėmė 11-tą  vietą žurnalo PC World tyrime, kuriame  buvo renkama 15 geriausių svetainių praleisti laiką internete.
Mėgaukitės žaidimais ir laimėtais prizais.